Klub ritmičke gimnastike Olimpik

Senada Poturka Senčija bb

Podijeli sa prijateljima:

O Klubu

Klub je osnovan 1992.godine i zvanično dobio Sudsku registraciju 1994.godine. Egzistira na području Općine Novi Grad. Kontinuirano radi na afirmaciji masovnog i vrhunskog ženskog sporta. Klub je dobitnik mnogih priznanja za svoj rad. KRSG “Olimpik” je proglašen i najuspješnijom ženskom ekipom godine. Klub je organizator i 18 (osamnaest) Međunarodnih takmičenja, mnogih manifestacija, Gimestrada i aktivan učesnik mnogih humanitarnih aktivnosti. Klub aktivno i kontinuirano radi i na edukaciji i stalnom osposobljavanju stručnog kadra. U klubu je angažovano i 4 trenera i nekoliko spoljnih saradnika. Klub ima izuzetnu saradnju sa društvenom zajednicom.
Stavka Informacija
Email adresa hidajeta.olimpik@gmail.com
Broj telefona 060 3245 129
Odgovorna osoba Hidajeta Glavinić
Web stranica www.krsg.ba
Broj članova 200

Informacije utvrđene putem Matične Evidencije klubova na prostoru Kantona Sarajevo od strane Sportskog saveza Kantona Sarajevo.

gimnasticki-savez-logo

Gimnastički Savez