Izbor sportiste Kantona Sarajevo za 2021.godinu

sportski savez nova slika

Pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i sporta Kantona Sarajevo, Sportski savez Kantona Sarajevo, organizovat će manifestaciju izbora najuspješnijih sportista u prethodnoj godini.

Ove godine će biti birani najperspektivniji sportisti i sportistkinje, najuspješniji trener, najuspješnija muška ekipa, najuspješnija ženska ekipa, te najuspješniji sportista i sportiskinja.

Izbor najuspješnijih sportista održat će se u petak 25.02.2022. godine sa početkom u 19 sati uz direktan prenos na TVSA.