Iman Avdić oborila državni rekord u disciplini 800 metara kraul

iman avdić

Na Olimpijskom bazenu Otoka u Sarajevu održano je prvenstvo Bosne i Hercegovine u plivanju, a u disciplini 800 kraul mlada Iman Avdić (14) ostvarila je trijumf uz novi državni rekord.
Članica Plivačkog kluba Sport Time iz Sarajeva pomenutu dionicu je isplivala u vremenu 9:03.09, a drugo mjesto zauzela je Lana Pudar.

Sportski savez Kantona Sarajevo, čestita Iman na ovom rezultatu, želimo joj puno sreće u nastavku sezone.