Bokseri Željezničara izborili final four Regionalne lige

bokserski klub željezničar

U subotu 04.03.2022 godine, u sportskoj dvorani “Goran Čengić”, održano je šesto kolo Regionalne lige u boksu. Bokserski klub Željezničar ugostio je BK Loznicu. Nakon završenih borbi Željezničar iz Sarajeva zabilježio je novu pobjedu sa rezultatom 16:4.

Završena je eliminaciona (grupna) faza takmičenja tako da su na kraju eliminacija ova dva kluba ispred BK Podgorice iz Crne Gore i BK Vardaraiz Skoplja, izborila mjesto sa BK Crvenom Zvezdom iz Beograda i Vitezovima iz Zagreba u samu završnicu TOP 4 klubova sa prostora bivše Jugoslavije. Borba za prvo mjesto od ova četiri kluba bit će organizovana na neutralnom ringu, a najvjetovatnije krajem maja mjeseca u Skoplju.

Čestitamo bokserskom klubu Željezničar, želimo vam puno sreće u završnici Regionalne lige.