Turkish Open 2022: Nedžad Husić osvojio srebro

NEDZAD-HUSIC turisticka zajednica

Najbolji bosanskohercegovački taekwondoista Nedžad Husić osvojio je drugo mjesto na Turkish Openu 2022.

Nedžad je nakon četiri borbe u Antaliji zauzeo drugo mjesto izgubivši u finalu od predstavnika Srbije Stefana Takova 14:17.

Prije toga na putu do finala Husić je redom savladao predstavnike domaćina Turske, Francuske i Njemačke.

Naredne sedmice mladog 21-godišnjeg Sarajliju očekuju novi izazovi na Albania Openu.

Sportski savez Kantona Sarajevo čestita Nedžadu i njegovom treneru Harisu.