Bokserski savez Kantona Sarajevo izabrao najuspješnije boksere u 2021.godini

bokserski savez nova

U utorak 28.12.2021. godine u organizaciji Bokserskog saveza Kantona Sarajevo održan je izbor najuspješnijih boksera Kantona Sarajevo za 2021. godinu.

Zbog poštivanja epidemioloških mjera manifestaciji su prisustvovali samo dobitnici nagrada te članovi Saveza.

Stručni žiri sastavljen od iskusnih trenera je imao jako težak zadatak, te je nakon provedenog postupka jednoglasno izabrao kao najuspješnije u 2021. godini sljedeće boksere:

Tarik Kunovac – u uzrastu školarci
Ali Sljivo – u uzrastu juniori
Wael Meiri – u uzrastu mladi
Adem Fetahovic – u uzrastu seniori

Izabranim bokserima su uručena priznanja uz želje za još uspješnijim nastavkom bokserske karijere.

Sportski savez Kantona Sarajevo čestita svim izabranim sportistima kao i njihovim trenerima.