Tri kluba predstavljala BiH na međunarodnom takmičenju u umjetničkom klizanju

Klizački sportovi

Na međunarodnom takmičenju u umjetničkom klizanju “Novi Sad na ledu 2021”, koje je održano u spomenutom gradu 26. i 27. decembra 2021. godine.

Učestovalo je i 11 takmičarki iz tri bh. kluba: KSL Unity, ICE Group i KKK Olimp, članice Saveza klizačkih sportova BiH.

Naše predstavnice bile: Lana Galijaševič, Iman Bajramović Hergić, Zara Husedžinović, Ada Korić, Sara Mujčić, Lea Salihagić, Atina Aleksandra Smirnov, Eva Sužnjević, Maja Šumar, Mirna Šumar, a imale su solidan nastup.

Najbolji rezultat ostvarila je Eva Sužnjević, članica KSL Unity, koja je osvojila 3. mjesto i bronzanu medalju.

“U nastavku klizačke sezone, naše mlade klizačice očekuje niz takmičenja, gdje će biti u prilici da potvrde svoj neosporan talent i da ostvare još bolje rezultate”, poručili su iz Saveza klizačkih sportova BiH.